Odpoledne v akvaparku, co není. Nejrychlejší řešitelé šifrovací hry řádili v Lužánkách

  • 12. května 2018
  • 1 minuta čtení
(ral) – Paddleboardy, zorbovací koule a další atrakce si dnes užili zástupci nejrychlejších týmů, které se zapojily do šifrovací hry Brno, co není. Bazén za Lužánkami si na dvě hodiny vyzkoušel roli akvaparku, do kterého se definitivně rozroste v několika letech.

Třetí kolo šifrovací hry Brno, co není, odstartovalo před týdnem. Dnes odpoledne čekala na nejúspěšnější týmy odměna. Opět měla podobu nevšedního zážitku, tematicky spojeného se strategickým projektem města. Po Plotní a Janáčkově kulturním centru se tentokrát vztahovala k lužáneckému akvaparku. 

Současný plavecký bazén se na dvě hodiny proměnil v zábavnou vodní zónu plnou atrakcí, od skluzavek a nafukovacích kol přes paddleboardy až k lákadlu největšímu – zorbovací kouli. „Určitě tady dneska vyzkoušíme všechno, je to super,“ těšil se Ondřej Zábojník z týmu s poetickým názvem Vořežpruti. Celý bazén se všemi zábavními prvky měli hráči na dvě hodiny jen pro sebe. 

Bazén za Lužánkami se už na začátku příštího roku rozšíří o novou wellness zónu. Do dvou let ke stávajícímu 50metrovému bazénu přibude ještě nový, 25metrový. Postupně by se měly stát součástí celého akvaparku (více jsme psali např. zde).

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít