Autem na Riviéru? Jde to! - Tiskový servis

Autem na Riviéru? Jde to!

V sobotu 25. května zahájí svoji sezónu koupaliště Riviéra. Lidé, kteří sem zamíří ať už vozidly, nebo městskou hromadnou dopravou, by měli věnovat pozornost dopravním omezením v lokalitě. V plném proudu jsou tu totiž práce na VMO Bauerova. Kde budou moci zaparkovat a kde jim zastaví autobus?

Doprava na koupaliště Riviéra.
Doprava na koupaliště Riviéra.

Blízko koupaliště Riviéra pokračují práce na velkém městském okruhu i multifunkční hale. To s sebou nese omezení v dopravě a také snížení parkovacích kapacit. Lidé, kteří za osvěžením zamíří autobusem, mohou využít linku 84. Po přechodu pro chodce se ze zastávky Riviéra dostanou k hlavním pokladnám.

Řidiči budou moci i letos svá auta odstavit na ploše ve Sportovním areálu za Anthroposem. Pro vjezd potřebují ukázat čipové hodinky či jednorázovou vstupenku nebo uhradí vratnou zálohu ve výši 200 korun. Ta se jim poté odečte na pokladně při placení vstupu na koupaliště.

Parkovací plocha nabízí prostor pro přibližně 370 aut. Ke koupališti se odtud lze dostat po cyklostezce podél Svratky a přes lávku až k hlavním pokladnám.

Bližší informace o provozu koupaliště najdete na webu.

Další články z rubriky