Přeskočit na obsah

Začíná tradiční vánoční akce Brno iD. Ve hře jsou opět tři roční šalinkarty a další ceny

18. listopadu 2022

Uživatelé full účtu e-shopu městských služeb Brno iD se mohou opět zapojit do tradiční vánoční akce a vyhrát nejen poukaz na roční předplatní jízdenku na MHD, ale také na cestu lodí po přehradě nebo na vstup na brněnská sportoviště. Přihlašování bylo spuštěno dnes a potrvá do 18. prosince.

„Hlavní cenou je tradičně poukaz na roční předplatní jízdenku na MHD. Ta se bude losovat po jednom výherci v každé ze tří kategorií, které jsou shodné s ceníkem dopravního podniku. Pokud bude mít vybraný zákazník již aktuálně platnou šalinkartu, může využít poukaz později v rámci jeho roční platnosti. Dále pak mohou vždy tři účastníci vánoční akce získat poukazy na zpáteční rodinnou lodní jízdenku na trase Bystrc – Veverská Bítýška, na služby městské společnosti STAREZ - SPORT, Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora, Zoo Brno, Muzea města Brna nebo balíček obsahující čtyři otevřené vstupenky na hvězdárnu,“ uvedla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

Do vánoční akce se půjde snadno zapojit na konkrétní podstránce e-shopu www.brnoid.cz v období od 18. 11. 2022 do 18. 12. 2022 včetně. Zájemci po přihlášení do svého účtu Brno iD Full kliknou na jedno z tlačítek, kterým zvolí kromě zapojení i svoji preferenci, a tím získají nejen možnost vyhrát každou ze sedmi typů nabízených cen, ale současně zdvojnásobí šanci na výhru v kategorii dárkového poukazu podle své preferenční volby. Akce je vždy dostupná, jako vše v e-shopu, v češtině a v angličtině.

 

Předpokládaný termín losování je dne 19. 12. 2022.

 

Počet účastníků vánoční akce:

·         rok 2017: 1 406 účastníků

·         rok 2018: 4 758 účastníků

·         rok 2019: 7 378 účastníků

·         rok 2020: 9 869 účastníků

·         rok 2021: 11 452 účastníků

 

Letošní vánoční akce poprvé poběží na technickém vybavení Technických sítích Brno, a.s., díky tomu, že úspěšně proběhlo přesunutí cloudu pro e-shop od externího poskytovatele na servery této městské společnosti.

Kontakt pro média

Tiskové středisko MMB

Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.