Začal Motosalon. Nabídne i vstupenky na MotoGP

  • 08. března 2018
  • 2 minuty čtení
(gak) - Brněnské výstaviště opět po dvou letech hostí veletrh Motosalon, který se koná ode dneška do neděle. Představí se na něm více než 300 značek od 120 vystavovatelů. Motosalon obsadil pavilony P a F, doprovodný program se uskuteční v pavilonu Z. Návštěvníci mají možnost na veletrhu koupit také vstupenky na brněnskou Velkou cenu.

Motosalon se v Brně koná jednou za dva roky, střídavě z Prahou. Oproti minulému ročníku na brněnském výstavišti se jeho plocha zvětšila a přibyl i počet zastoupených značek a vystavovatelů. Návštěvníci tak mohou načerpat novinky téměř od všech zástupců na trhu, a to včetně slavných japonských i amerických značek. 

Motosalon byl slavnostně zahájen ve čtvrtek. Hosty, kterými byl primátor statutárního města Brna Petr Vokřál, předseda motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů Adam Žert, ředitel Služby dopravní policie Tomáš Lerch, dále Tomáš Neřold pověřeného řízením samostatného oddělení BESIP, ředitel Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje Leoš Tržil a generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš, dovezli na slavnostní zahájení na motorkách a čtyřkolkách i motocykloví závodníci.

Svůj stánek má na veletrhu také Automotodrom Brno. Na něm si mohou fanoušci motocyklových závodů koupit vstupenku na letošní Velkou cenu České republiky v Brně. Kromě běžně dostupných vstupenek se zde prodává i pro letošek zcela nová vstupenka T2 PREMIUM

Od čtvrtka do neděle je veletrh otevřen od 9 do 19 hodiny, v neděli se areál zavře už v 17 hodin. Základní vstupné začíná na dvou set korunách, v sobotu bude o padesát korun dražší. Více informací naleznete zde.

Dočtete se v Metropolitanu

  • Kateřina Liďáková. Foto: Marek Malůšek
    Kam jdeš, divadlo? Do Brna

    Kateřina Liďáková, od roku 2022 členka činohry Národního divadla Brno, strávila šestnáct let na prknech Městského divadla Zlín, kde také jako ředitel, dramaturg, herec i autor působil její manžel a...

Nenechte si ujít