Wellness centrum na Kraví hoře roste jako z vody, hrubá stavba je hotová

  • 18. ledna 2022
  • 1 minuta čtení
(zob) – Kraví hora – centrum odpočinku a trávení volného času pro mnoho Brňanů, se dočká další atrakce. Areál koupaliště a krytého bazénu se v těchto měsících rozšiřuje o wellness centrum s parádním výhledem na město. Jak to nyní vypadá s realizací?

Rozšíření zázemí letního koupaliště jste si mohli všimnout už v loňské letní sezóně, na tyto úpravy navázala výstavba nového wellness centra. Jeho hrubá stavba už je hotová, nyní stavbaři dokončují práce na exteriéru budovy – osazují okna, dokončují práce na střeše. Ta bude v létě osázena extenzivní zelení, která kromě estetických kvalit pomáhá udržet stabilní teplotu stavby. Vznikne také nové stravovací zařízení, protože stávající bufet nelze připojit k nové výstavbě. Wellness by mělo být podle smlouvy hotové v polovině příštího roku.  

Návštěvníci vznikajícího wellness centra se můžou těšit na několik saun, vířivé a ochlazovací bazénky a zázemí pro odpočinek a relaxaci. Velkou devizou je lokalita místa s širokým výhledem na Brno. Stavba neohrozí provoz ani krytého bazénu, ani letního koupaliště.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít