Výstaviště hostí SPORT Life! Brno i kraj mají společnou expozici

  • 09. listopadu 2017
  • 1 minuta čtení
(ik) – SPORT Life! zaplní od zítřka do neděle brněnské výstaviště. Festival nabídne desítky sportovních a zábavných aktivit pro celou rodinu. V pavilonu G2 bude poprvé společná expozice Brna a Jihomoravského kraje.

V prodejní části představí mnoho značek vybavení pro sport a volný čas.

Na festivalu si například ve Family Hall návštěvníci zahrají basketbal, badminton, volejbal nebo stolní tenis. Sportovci si zacvičí také v kondiční zóně AC Fitness.

Veškeré informace naleznete na www.festivallife.cz.

„Město i kraj měly vždycky expozice zvlášť, i když se program v mnoha bodech setkával. Letos poprvé se Brno domluvilo s veletrhy, krajem i Starezem a udělaly jednotnou prezentaci,“ uvedl Štěpán Vrubl, vedoucí Střediska aktivit a sportu městské společnosti STAREZ-SPORT.

Vedle fotbalu, hokeje, florbalu nebo basketbalu se představí v této expozici taneční mistři republiky Jonáš Tománek a Lucie Růžičková. Ve spolupráci s nejvšestrannějším sportovním lezcem světa Adamem Ondrou pořadatelé připravili dětskou lezeckou stěnu.

Lákat další zájemce o sport budou mládež brněnských sportovních klubů. Na pořadu bude i autogramiáda brněnských sportovců.

Otevření společné expozice Brna a Jihomoravského kraje bude v pátek v 11 hodin.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít