Přeskočit na obsah

Výherci vánoční soutěže Brno iD obdrží zážitkové ceny či šalinkartu zdarma

18. prosince 2019

Radní města Brna schválili seznam výherců ve vánoční soutěži s Brno iD, kteří získají ceny ve výši 40 482 korun vč. DPH. Soutěž byla uspořádána s cílem rozšířit povědomí občanů o této městské službě. Přihlásilo se do ní přes 10 000 osob.

Výherci obdrží dary v podobě devíti ročních předplatních jízdenek, dvou zážitkových programů v Zoo Brno, tří rodinných elektronických zpátečních jízdenek na lodní dopravu, třech kusů dárkového poukazu na služby společnosti STAREZ – SPORT a třech dárkových poukazů na služby společnosti Sportovní a rekreační areál Kraví hora. Losování soutěže proběhlo 16. prosince. Cílem této soutěže bylo navýšení povědomí o výhodách uživatelských účtů s plně ověřenými osobními údaji typu účtu Brno iD full a podpora jejich nárůstu napříč generacemi, ale i udržování vztahu s ověřenými zákazníky,“ uvedl náměstek primátorky města Brna Tomáš Koláčný.  

Projektem Brno iD se město rozhodlo postupně digitalizovat co nejvíc svých služeb. Dnes si lze z elektronického účtu Brno iD například zakoupit elektronickou předplatní jízdenku na MHD či zaplatit poplatek za komunální odpad. 

Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 162
e-mail: tis@brno.cz 


Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.