Vstupy na městská sportoviště je možné nově koupit i online přes BrnoID

  • 21. listopadu 2018
  • 2 minuty čtení
(tis a dpmb) – Na 27 tisíc čipových hodinek, které slouží jako elektronická peněženka při vstupu na sportoviště v Brně, už prodala brněnská společnost STAREZ - SPORT. Do konce listopadu pak zavede další novinku, možnost pořízení a nabíjení přes internet. Ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna jsou čipové hodinky nově propojeny s celobrněnským projektem BrnoID. Ten doposud sloužil pro online platby za svoz odpadu, nákupu šalinkarty nebo zařízení turistické karty. Nově je přidána i sekce Zoo a Sport.

„Právě sekce SPORT umožňuje nejenom zaregistrovaným, ale i nově příchozím návštěvníkům webu zakoupit čipové hodinky pro dospělé s kreditem v různé výši. Systém funguje tak, že se po uhrazení dané částky zákazníkovi vygeneruje čárový kód, který je zaslán na uvedený e-mail. Při předložení čárového kódu na pokladně sportoviště jsou  zákazníkovi předány čipové hodinky se zvoleným kreditem," vysvětlila mluvčí společnosti STAREZ - SPORT Michaela Radimská s tím, že dále bude možné již zakoupeným čipovým hodinkám přes e-shop dobíjet kredit. 

Výhodou nabití čipových hodinek nad 1000,- Kč je získání 20% slevy na vstupné na všechna sportoviště společnosti STAREZ – SPORT. Čipové hodinky mají platnost 2 roky od posledního využití na sportovišti.

„V e-shopu vidíme budoucnost především ve funkci pro stávající abonenty, respektive majitele čipových hodinek, protože si mohou pohodlně online dobíjet kredit z pohodlí domova a nemusí stát frontu u pokladny. Nyní jsme výdej čipových hodinek přes e-shop zavedli na Aquaparku Kohoutovice, v Lázních Rašínova, Bazénu Ponávka a Městském plaveckém stadionu Lužánky," dodala Radimská. 

V blízké době má společnost v plánu rozšířit online prodej ještě o další služby, například dárkové poukazy, čipové hodinky pro děti a seniory a e-vstupenky na brněnská sportoviště. 

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít