Přeskočit na obsah

Vstupy na městská sportoviště je možné nově koupit i online přes BrnoID

21. listopadu 2018 2 minuty čtení
(tis a dpmb) – Na 27 tisíc čipových hodinek, které slouží jako elektronická peněženka při vstupu na sportoviště v Brně, už prodala brněnská společnost STAREZ - SPORT. Do konce listopadu pak zavede další novinku, možnost pořízení a nabíjení přes internet. Ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna jsou čipové hodinky nově propojeny s celobrněnským projektem BrnoID. Ten doposud sloužil pro online platby za svoz odpadu, nákupu šalinkarty nebo zařízení turistické karty. Nově je přidána i sekce Zoo a Sport.

„Právě sekce SPORT umožňuje nejenom zaregistrovaným, ale i nově příchozím návštěvníkům webu zakoupit čipové hodinky pro dospělé s kreditem v různé výši. Systém funguje tak, že se po uhrazení dané částky zákazníkovi vygeneruje čárový kód, který je zaslán na uvedený e-mail. Při předložení čárového kódu na pokladně sportoviště jsou  zákazníkovi předány čipové hodinky se zvoleným kreditem," vysvětlila mluvčí společnosti STAREZ - SPORT Michaela Radimská s tím, že dále bude možné již zakoupeným čipovým hodinkám přes e-shop dobíjet kredit. 

Výhodou nabití čipových hodinek nad 1000,- Kč je získání 20% slevy na vstupné na všechna sportoviště společnosti STAREZ – SPORT. Čipové hodinky mají platnost 2 roky od posledního využití na sportovišti.

„V e-shopu vidíme budoucnost především ve funkci pro stávající abonenty, respektive majitele čipových hodinek, protože si mohou pohodlně online dobíjet kredit z pohodlí domova a nemusí stát frontu u pokladny. Nyní jsme výdej čipových hodinek přes e-shop zavedli na Aquaparku Kohoutovice, v Lázních Rašínova, Bazénu Ponávka a Městském plaveckém stadionu Lužánky," dodala Radimská. 

V blízké době má společnost v plánu rozšířit online prodej ještě o další služby, například dárkové poukazy, čipové hodinky pro děti a seniory a e-vstupenky na brněnská sportoviště. 

Mohlo by vás dále zajímat

Vodojemy na Žlutém kopci budou od podzimu přístupné veřejnosti. Foto: Zdeněk Kolařík
Vyšel zářijový Brněnský metropolitan

Tento týden najdete ve svých schránkách nový Brněnský metropolitan. Na podzim se pro návštěvníky otevřou vodojemy na Žlutém kopci, na jejich historii a současnost jsme se proto zeptali hned dvou odborníků. V hlavním tématu čísla se zaměřujeme na obecní bydlení a fotoreportáž představí projekt Příběhy našich sousedů. Historie se pak vrací ke kořenům brněnského Centra experimentálního divadla, které si připomíná 30 let existence.

Nejnovější články

Hlasy jsou sečteny. V Brně přišlo k volbám 41,9 % oprávněných voličů. Foto: Z. Kolařík
Hlasy jsou sečteny. V Brně přišlo ke komunálním volbám 41,9 % oprávněných voličů

V průběhu pátku a soboty lidé po celé České republice volili své zástupce do vedení měst a obcí. V Brně přišlo do 352 volebních místností odevzdat svůj hlas 41,9 % oprávněných voličů. Ve dvou obvodech Brňané také vybírali nové senátory či senátorky. V těchto volbách se rozhodlo podpořit některého z kandidátů 44,78 % voličů.

Zahájení festivalu Serial Killer
Víkendové tipy: Utíkejte třeba do Björnsonova sadu nebo Kamennou kolonií

Seriálová smršť dorazila do Brna: nevynechejte Serial Killer a jeho výjimečný doprovodný program. Nejen děti si užijí Zvířátkiádu v Björnsonově sadu nebo fretčí olympiádu na jejich mezinárodní výstavě. Běžci si zazávodí na Podzimním běhu Kamenkou. A Feministická konference řeší aktuální problémy genderu.

Na Bratislavské vznikl nový bytový dům s třiadvaceti jednotkami, foto: Z. Kolařík
Na Bratislavské vznikl nový bytový dům s třiadvaceti jednotkami

Startovací, bezbariérové i samoživitelské – takový charakter mají byty, které město postavilo v proluce na Bratislavské. Kolaudace bytového domu se očekává v říjnu.

Praktické informace k volbám do zastupitelstev obcí a Senátu
Praktické informace k volbám do zastupitelstev obcí a Senátu

V Brně se po čtyřech letech obmění zastupitelstva města a městských částí. Zároveň Brňané zvolí do Senátu dva zástupce, a to za volební obvody č. 55 a 58. Termín voleb je 23. a 24. září, případné druhé kolo senátních voleb bude o týden později.

Volby začínají v pátek 23. září ve 14 hodin. V tento den je možno hlasovat do 22 hodin. V sobotu 24. září jsou volební místnosti otevřeny od 8 do 14 hodin. Každý volič hlasuje osobně, zastoupení není dovoleno.