Vstupenky na MotoGP jsou v prodeji na Motosalonu

  • 28. února 2019
  • 2 minuty čtení
(gak) - Zájemci o vstupenky na letošní Grand Prix České republiky mají ode dneška jedinečnou příležitost zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu. A to na výstavě Motosalon, která se v Praze koná ode dneška do 3. března.

Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. Grand Prix v Brně se bude letos konat tradičně v srpnu, o prvním srpnovém víkendu 2.–4. srpna 2019. 

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání na výstavě Motosalon konané ode dneška do 3. března na výstavišti v Letňanech. Všechny typy vstupenek budou k dispozici na prodejním místě Grand Prix v hale 5 v rámci expozice Automotodromu Brno. V případě vstupenek na přírodní tribuny GOLD a SILVER navíc speciálně na Motosalonu za výhodnější ceny. Vstupenky SILVER tak budou k dostání za výhodnou cenu 1490,- korun, vstupenky GOLD pak za 1890,- korun. Výstava Motosalon se koná každý rok, střídavě v Brně a Praze.

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix odstartoval už loni před Vánoci. K dostání jsou stále vstupenky na přírodní tribuny SILVER i nejoblíbenější GOLD umožňující volný pohyb po všech přírodních tribunách, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách. Něco navíc pak získají držitelé speciálních vstupenek Camp A, T2 Premium i úplných novinek T4 PLUS a T4 ULTRA. Více informací naleznete na stránkách gp.ticbrno.cz.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít