Vstupenky na MotoGP jsou v prodeji i za zvýhodněné ceny

  • 21. července 2017
  • 1 minuta čtení
(gak) – Ačkoliv už jsou vstupenky na letošní brněnskou Grand Prix v prodeji za plnou cenu, mohou některé z nich zájemci sehnat ještě za cenu předprodejů. V rámci akce „léto s MotoGP“, která vyvrcholí 2. srpna autogramiádou jezdců, jsou ode dneška v Galerii Vaňkovka k dostání lístky na přírodní tribuny s 25% zvýhodněním.

Denně od desíti do osmnácti hodin bude v Galerii Vaňkovka otevřen stánek, kde bude možné zakoupit výhodné vstupenky na přírodní tribuny SILVER a GOLD.  Lístky SILVER opravňují ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu. Vstupenky GOLD umožňují volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

U stánku v nákupním centru budou rovněž vystaveny ostré závodní stroje závodníka Karla Abrahama a celou atmosféru dotvoří fotografie z Masarykova okruhu.

Letošní Grand Prix České republiky se koná dříve, než bylo zvykem, a to už první srpnový víkend 4.–6. srpna. Návštěvníci se mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.

Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít