Vstupenky na brněnskou MotoGP lze posledních pár dní koupit za výhodnou cenu

  • 27. června 2018
  • 2 minuty čtení
(gak) - Měsíc a pár dní zbývá do největší tuzemské sportovní akce – Velké ceny České republiky. Fanoušci motorsportu mají ale posledních pár dní na nákup vstupenek za výhodnější ceny. Už od 1. července se jejich cena zvýší.

Jen do soboty 30. června mohou zájemci pořídit vstupenky o 25 % výhodněji. Zakoupit tyto lístky je možné buď v informačním centru na Panenské 1, nebo online na stránkách gp.ticbrno.cz.

„Pokud jde o vstupenky a jejich dostupnost, váhat by neměli především zájemci o speciální čtvrteční vstupenku Pitwalk/Paddock umožňující nahlédnout do Paddocku a boxové uličky, stejně jako zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, které zároveň umožňují pohyb po celém areálu a všech tribunách přírodních,“ uvedl tajemník pořadatelského Spolku pro GP ČR Brno Adam Svoboda.

 K dostání je také několik málo posledních „kempenek“, tedy speciálních vstupenek do Campu A určených motorkářům, kterým umožňuje již od čtvrtečního večera kempovat přímo u závodní dráhy. I nadále jsou k dispozici lístky na přírodní tribuny SILVER, opravňující ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, i vstupenky GOLD ideální pro volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou.

Letošní Grand Prix České republiky se koná v obdobném termínu jako v loňském roce. Hvězdy MotoGP tak zavítají do Brna první srpnový týden, konkrétně 3.–5. srpna. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.

Dočtete se v Metropolitanu

  • Kateřina Liďáková. Foto: Marek Malůšek
    Kam jdeš, divadlo? Do Brna

    Kateřina Liďáková, od roku 2022 členka činohry Národního divadla Brno, strávila šestnáct let na prknech Městského divadla Zlín, kde také jako ředitel, dramaturg, herec i autor působil její manžel a...

Nenechte si ujít