Víkend nabídne módu, deskové hry i hokej

  • 21. února 2020
  • 2 minuty čtení
(mad) – Ačkoliv se zima již pomalu chýlí ke konci, o víkendu zůstaňte radši v teple a navštivte jednu z námi doporučených akcí. Můžete si třeba vyzkoušet zážitkovou terapii s hlínou, zajít si na bohatý program do Hvězdárny a planetária Brno, navštívit Fashion Designer Show Brno 2020 nebo si zahrát deskové hry.

Rádi tvoříte, a třeba i s dětmi? Pak se dnes v 17:00 zastavte do GALERIE LeArt na Kopečné. Čeká vás zážitková terapie s hlínou v tamním ateliéru. Hotové výrobky je možné si nechat dodatečně naglazovat, vypálit a odnést domů. Cena za workshop, v níž je zahrnuto i občerstvení, činí 250 Kč.

Rádi se hezky oblékáte a žijete módou? Navštivte Fashion Designer Show Brno 2020, která se koná zítra od 17:00 na Radnické 8. Tato akce propojuje návrháře, nákupčí a fanoušky módy a snaží se vytvářet prostor pro domácí návrháře, aby mohli představit svoje produkty tradiční cestou na módním molu.

Chcete se dozvědět něco víc o svém mazlíčkovi? Pak určitě přijďte dnes v 19:00 do čajovny Utopia. Koná se zde přednáška Pochopit psa aneb Základy etologie. Dozvíte se například, jak pes vnímá svět, na základě čeho se rozhoduje a jak na zdravý a funkční vztah se psem.

Bohatý program nabízí také Hvězdárna a planetárium Brno. Můžete se třeba vydat po stopách Alberta Einsteina, spatřit zrození planety Země nebo pozorovat večerní oblohu. Všechny programy mají v tento moment ještě volné vstupenky, máte tedy z čeho vybírat.

Máte rádi deskové hry? V komunitním centru Lípa se dnes od 19:00 koná akce zvaná Deskoffky. Večer je určen všem dospělým, kteří si rádi zahrají zajímavé, moderní hry. Můžete si zde vyzkoušet nové deskovky i donést z domu vaše, na které se vám třeba nedaří najít spoluhráče.

Boj o play-off hokejové extraligy vrcholí a Kometa se těsně drží mezi nejlepšími šesti týmy, které mají zaručen přímý postup. V neděli v 17:00 se „modrobílá šlechta“ doma postaví Olomouci, která bojuje o předkolo a rozhodně neprodá svoji kůži zadarmo. Přijďte fandit! 

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít