Přeskočit na obsah

Vánoční akce na e-shopu Brno iD zná výherce

22. prosince 2020
Dvanáctka šťastlivců, kteří byli včera vylosováni, se může radovat z výhry ve vánoční akci na e-shopu Brno iD. Celková hodnota cen činí téměř 17 tisíc korun. Radní dnes schválili poskytnutí těchto darů.

 Všichni registrovaní do e-shopu městských služeb, kteří mají plně ověřený účet, měli možnost se přihlásit do vánoční akce. Vyhrát tak mohli tři dárkové poukazy na elektronickou roční předplatní jízdenku (v každé kategorii po jednom poukazu, tedy základní jízdné, dětské/studentské jízdné a jízdné pro starobní důchodce / osoby 65–70 let), tři rodinné elektronické zpáteční jízdenky na lodní dopravu (Bystrc – Veverská Bítýška), tři dárkové poukazy na služby společnosti STAREZ-SPORT a tři dárkové poukazy na služby Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora. Celkem se vánoční akce zúčastnilo 9869 osob.

V tradiční vánoční akci jsme včera vylosovali dvanáct výherců, kteří obdrží dárky dohromady za téměř 17 tisíc korun. Cílem podobných akcí je především propagace e-shopu městských služeb a navýšení povědomí veřejnosti o výhodách, které plně ověřený ‚full‘ účet Brno iD nabízí,“ uvedl náměstek brněnské primátorky Tomáš Koláčný.

Počet aktuálních uživatelů e-shopu: 167 710

Počet držitelů ověřeného účtu Brno iD full: 105 403

Počet účastníků vánoční akce 2019: 7 378

Počet účastníků vánoční akce 2020: 9 869

Mgr. Kateřina Gardoňová
Tiskové středisko MMB
tel.: +420 542 172 466
mobil: +420 602 595 170

e-mail: tis@brno.cz

Nejnovější tiskové zprávy

Kundera má místo na čestném pohřebišti jisté, rozhodli dnes radní. Jeho odkaz město podpoří i finančně

Ode dneška je oficiálně dáno, čí jméno se objeví na náhrobku na posledním volném místě v čestném kruhu na Ústředním hřbitově. Radní schválili, aby sem byly uloženy ostatky brněnského rodáka Milana Kundery. Zároveň doporučili zastupitelům schválit dotaci na především kulturní a vzdělávací aktivity Knihovny Milana Kundery.

Desítka projektů Brněnské metropolitní oblasti zaměřených na cestovní ruch a revitalizaci veřejného prostoru získala podporu

Do rozvoje Brněnské metropolitní oblasti bude investováno dalších 303 milionů korun prostřednictvím nástroje integrovaných územních investic. Řídicí výbor složený z představitelů města, Jihomoravského kraje a zapojených obcí schválil desítku nových projektů, které se zaměřují na oblast cestovního ruchu a revitalizaci veřejného prostoru. Nositelé těchto projektů nyní mohou podat žádost o dotaci.

Startuje kampaň „Brno hrdým partnerem sociálních neziskovek“ – Pečujeme o vás společně

Kampaň „Brno hrdým partnerem sociálních neziskovek“ odstartuje křtem galerijní tramvaje už 3. října. Neděje se to jen tak – akce je součástí 15. Týdne sociálních služeb v ČR. Celá kampaň bude informovat o všech oblastech, kterým se sociální neziskovky v Brně věnují. Součástí bude i prezentace jednotlivých organizací.

Zhotovitel úprav Sálu Břetislava Bakaly je vybrán, práce na nové scéně Divadla Bolka Polívky potrvají 16 týdnů

Stavební úpravy a instalaci divadelních technologií v Sále Břetislava Bakaly, kde má od jara hrát Divadlo Bolka Polívky, provede firma GRADOIR, a to za cenu 9 806 902 korun bez DPH. Rozhodli o tom dnes brněnští radní.