Přeskočit na obsah

Vánoční akce na e-shopu Brno iD zná výherce

22. prosince 2020

Dvanáctka šťastlivců, kteří byli včera vylosováni, se může radovat z výhry ve vánoční akci na e-shopu Brno iD. Celková hodnota cen činí téměř 17 tisíc korun. Radní dnes schválili poskytnutí těchto darů.

 Všichni registrovaní do e-shopu městských služeb, kteří mají plně ověřený účet, měli možnost se přihlásit do vánoční akce. Vyhrát tak mohli tři dárkové poukazy na elektronickou roční předplatní jízdenku (v každé kategorii po jednom poukazu, tedy základní jízdné, dětské/studentské jízdné a jízdné pro starobní důchodce / osoby 65–70 let), tři rodinné elektronické zpáteční jízdenky na lodní dopravu (Bystrc – Veverská Bítýška), tři dárkové poukazy na služby společnosti STAREZ-SPORT a tři dárkové poukazy na služby Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora. Celkem se vánoční akce zúčastnilo 9869 osob.

V tradiční vánoční akci jsme včera vylosovali dvanáct výherců, kteří obdrží dárky dohromady za téměř 17 tisíc korun. Cílem podobných akcí je především propagace e-shopu městských služeb a navýšení povědomí veřejnosti o výhodách, které plně ověřený ‚full‘ účet Brno iD nabízí,“ uvedl náměstek brněnské primátorky Tomáš Koláčný.

Počet aktuálních uživatelů e-shopu: 167 710

Počet držitelů ověřeného účtu Brno iD full: 105 403

Počet účastníků vánoční akce 2019: 7 378

Počet účastníků vánoční akce 2020: 9 869

Mgr. Kateřina Gardoňová
Tiskové středisko MMB
tel.: +420 542 172 466
mobil: +420 602 595 170

e-mail: tis@brno.cz

Nejnovější tiskové zprávy

Multifunkční halu má provozovat ARENA BRNO. Klíčové je nyní schválení veřejné podpory Evropskou komisí, koncesionář se může hledat později

Multifunkční halu u brněnského výstaviště bude provozovat městská společnost ARENA BRNO. Do koncesního řízení nepřišla žádná nabídka, musí tak být zrušeno a nové zatím vypsáno nebude. Rozhodla o tom dnes Rada města Brna.

Na magistrát dorazilo přes 500 žádostí o změnu stávajícího územního plánu

V rámci sběru požadavků na změny stávajícího územního plánu ve zjednodušeném režimu, který probíhal od 25. října do 16. listopadu, přišlo 459 podnětů. Nadto Odbor územního plánování a rozvoje řešil dalších 66 standardně podaných návrhů. Dnes se vyhodnocením zabývali brněnští radní, konečné slovo bude mít příští týden zastupitelstvo.

Czech Republic Travel Trade Day: Na 250 lidí z ČR i celého světa pracujících v cestovním ruchu se v dubnu sjede do Brna

Po Olomouci, Plzni nebo letošních Karlových Varech bude i Brno hostit Czech Republic Travel Trade Day, platformu pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími. Akci organizuje CzechTourism společně s Centrálou cestovního ruchu Jižní Morava a městem Brnem, což dnes schválením memoranda potvrdili brněnští radní.

Výzkum, inovace a evropské znalosti. Brno podpořilo projekt EULiST

Projekt EULiST spojuje univerzity, obce, společnosti a další partnery se zvláštním zaměřením na změnu klimatu a sociální soudržnost. Vysoké učení technické v Brně patří mezi vysoké školy, které jsou do tohoto programu zapojené. Vedení města dnes podpořilo projekt pomocí dopisu a deklaruje tak zájem seznámit se s jeho průběhem a výsledky.