Uzavírky aktuálně: Údolní, Pisárecká, parkování a víkendová uzavírka mostu na Černovické

  • 27. dubna 2018
  • 2 minuty čtení
(taz) Na přelomu dubna a května bude ve městě Brně zahájena řada stavebních prací na silnicích. Začne rekonstrukce horní části ulice Údolní. Na několik dní bude uzavřena Pisárecká, práce Tepláren Brno se dotknou parkování a o tomto víkendu bude uzavřen most na Černovické přes Olomouckou. Aktuální informace jsou průběžně zveřejňovány na webu www.kopemezabrno.cz

Avizované práce na Údolní v úseku od Úvozu po odbočku na Kraví Horu začnou ve středu 2. května. Už od 30. dubna se však řidiči musí připravit na dopravní omezení kvůli stavbě tramvajové úvrati na Údolní. Od 1. května pak bude tramvaj číslo 4 v opravovaném úseku zajištěna náhradní dopravou. Na těchto odkazech najdete schéma dopravního značení.

Od 30. 4. je na 10 dní plánována uzavírka Pisárecké, kde dojde k obnově povrchu. Více informací najdete zde.

Teplárny Brno začnou od 2. května pracovat na další vlně výměny parovodů za horkovody. Po loňské práci například na Kolišti se letos práce dotknou především okolí Obilního trhu a Mendlova náměstí. Podrobnosti najdete zde.

Kvůli rekonstrukci mostu na Černovické ulici přes Olomouckou bude o víkendu úplně uzavřen tento most i silnice pod ním. V průběhu prací  se totiž zjistilo, že středové nosníky tohoto mostu jsou v havarijním stavu a je nutné je odstranit. Podrobnosti včetně mapy najdete zde.


Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít