U příležitosti Dne Brna budou k dostání BRNOPASy za stovku

  • 12. srpna 2020
  • 1 minuta čtení
(gak) - 375 let letos uplyne od doby, kdy se Brňané ubránili Švédům, kteří obléhali město. Při této příležitosti se v centru města uskuteční třídenní festival Den Brna. Kromě toho bude mít 375 z vás možnost zakoupit si za zvýhodněnou cenu třídenní BRNOPAS a užít si tak zdarma vstupy do brněnských turistických atrakcí nebo třeba plavbu parníkem.

Ve čtvrtek 13. srpna v pravé brněnské poledne, tedy od 11 hodin, bude možné zakoupit celkem 375 kusů zvýhodněných třídenních BRNOPASů v informačním centru TO JE BRNO na Panenské 1 (parkovací dům Domini). Každý z nich bude k dostání za 100 korun. Při nákupu stačí říct heslo: Den Brna. 

Všichni držitelé těchto BRNOPASů mohou zdarma navštívit pět TOP brněnských cílů - zahrady brněnských vil, věž Staré radnice, brněnské podzemí, katedrálu sv. Petra a Pavla a brněnskou zoo. Nákup opravňuje také ke třem dnům bezplatného cestování brněnskou městskou hromadnou dopravou či k využití zpáteční jízdenky na parník ze zastávky Bystrc na hrad Veveří. Další možnosti využití a slev naleznete na www.brnopas.cz.

V tomto termínu není možné využít návštěvu vily Tugendhat, která je zcela obsazená. 

Tyto zvýhodněné BRNOPASy platí pouze po dobu tohoto víkendu, tedy od 14. do 16. srpna. Maximální množství BRNOPASů zakoupených jednou osobou je pět.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít