Sraz v úterý u Jošta. Zveme všechny na Veletrh prorodinných a seniorských organizací - Tiskový servis

Sraz v úterý u Jošta. Zveme všechny na Veletrh prorodinných a seniorských organizací

  • 07. června 2023
  • 1 minuta čtení
  • Zdeňka Obalilová

Vrchol Brněnských dní pro rodinu proběhne v úterý 13. června. Na Veletrhu prorodinných a seniorských organizací se seznámíte s činností společností působících v Brně v těchto odvětvích. Akci si užije díky bohatému doprovodnému programu celá rodina.

Veletrh prorodinných a seniorských organizací
Veletrh prorodinných a seniorských organizací

Prostor v okolí sochy markraběte Jošta Lucemburského na Moravském náměstí se příští úterý od 10 do 18 hodin promění nejen na veletrh plný stánků jednotlivých organizací, ale také na místo setkávání a kvalitního trávení společného času pro celou rodinu a všechny generace.

Děti si mohou užít malování na obličej, výtvarnou dílničku a dětskou relax zónu s líným tenisem, chytáním rybiček, skládáním obřích puzzle a mnoho dalšího. Také se mohou zúčastnit zábavných her, přičemž dostanou milou odměnu. Součástí doprovodného programu dále bude IQ zóna či zdravotnický stan s měřením tělesných a kognitivních funkcí.

Z vystavovatelů se připravuje například sportovní organizace Orel, Senior Pasy, kulturní středisko Kávéeska, Rodinné pasy a mnoho dalších. Na pódiu budou probíhat přednášky a kulturní vystoupení.

Po celou dobu akce bude pro veřejnost k dispozici zázemí na náměstí, kde bude vyhrazeno místo pro rodiče s dětmi a WC.

Vstup na akci je zdarma.

Další články z rubriky