Přeskočit na obsah

Spousta zábavy a snížené vstupné. Riviéra se bude loučit s letní sezonou i s prázdninami

18. srpna 2021

Zpěváci, hudební skupiny, komik Miloš Knor, moderátor Michal Nesvadba, tanečník Jan Onder, mažoretky, akvabely a mnozí další se budou snažit zpříjemnit dětem i dospělým poslední prázdninový víkend na koupališti Riviéra při tradiční akci Rozloučení s prázdninami. Bonusem k tomu všemu bude v tyto dny, tedy 28.–29. srpna, také snížené vstupné. S úpravou ceníku, kterou předložila společnost STAREZ–SPORT, provozující koupaliště a pořádající tuto akci, dnes souhlasili brněnští radní.

Společnost STAREZ–SPORT, a. s., postupuje při vybírání vstupného podle platných ceníků, přičemž ceny reguluje a schvaluje Rada města Brna. Ta také dnes v souvislosti s konáním akce Rozloučení s prázdninami schválila dočasnou změnu v ceníku základního vstupného na koupaliště Riviéra ve dnech 28.–29. srpna 2021. Celodenní vstupné pro osoby patnáctileté a starší činí 50 korun, děti do 14 let včetně mají vstup zdarma.

„Před třemi lety investovalo město do oprav Riviéry, která je v jeho majetku, 218 a půl milionu korun. Investice do jednoho z nejhezčích brněnských, a dokonce českých koupališť se nám vrací v ohlasech spokojených návštěvníků. Koupání, slunění a sportování uprostřed krásné přírody se jim snažíme zpříjemnit také tradičními akcemi pro celé rodiny, jako je Rozloučení s prázdninami. Aby si pestrý program – bez toho, že to výrazně zasáhne do jejich rodinného rozpočtu – mohly užít třeba i vícečetné rodiny, snížila společnost STAREZ–SPORT se souhlasem města po dobu konání akce, tedy 28. a 29. srpna, vstupné do areálu,“ uvedl
1. náměstek primátorky města Brna Petr Hladík.

„Program je tak bohatý, že nepochybně zaujme dospělé i děti, které možná i zapomenou, že už je konec prázdnin. Zazpívat a zahrát přijedou Heidi Janků, Pavel Callta, vokální skupina Kru Kru Voices, kapela Golden Delicious i bubeníci z Ritmo Factory. Na bránice nám zaútočí komik Miloš Knor, děti jistě pobaví jejich oblíbený moderátor Michal Nesvadba nebo tanečník Honza Onder a je pro ně připravena i hudební pohádka
a kouzelnické představení. Všichni bez rozdílu věku taky určitě ocení vystoupení mažoretek nebo akvabel.
A chybět nebude ani skákací hrad,“

upozornil na to nejpodstatnější z programu akce Petr Hladík.  

„Naším cílem je poskytnout Brňanům i návštěvníkům města co nejvíce příležitostí ke sportování, odpočinku
i zábavě a Rozloučení s prázdninami to všechno v sobě spojuje,“
dodal radní pro oblast školství a sportu Jaroslav Suchý.

Více informací lze získat na stránkách www.rozloucenisprazdninami.cz.

Tiskové středisko MMB
tel.: +420 542 172 162
e-mail: tis@brno.cz

Nejnovější tiskové zprávy

Radní projednali návrh rozpočtu města Brna na rok 2023. Příjmy oproti letošku vzrostou o dvě miliardy, skoro 30 % výdajů půjde na investice

Brněnští radní na dnešním jednání projednali návrh rozpočtu statutárního města Brna na rok 2023. Podle tohoto návrhu budou Brno a jeho městské části v příštím roce hospodařit s 19,5 miliardami korun, oproti letošku tedy navýšenému asi o půl miliardy.

Brněnský lužánecký tenisový klub získal od města souhlas k rekonstrukci

Brněnský lužánecký tenisový klub plánuje rekonstrukci a modernizaci tenisového areálu. Minulý týden zastupitelstvo odsouhlasilo poskytnutí dotace v maximální výši 11 744 000 korun. Nyní radní učinili další krok a souhlasili s rekonstrukcí tenisového areálu, který stojí zčásti na pozemcích města Brna.

V Židenicích pomáhají cestujícím nové digitální tabule odjezdů MHD

V úterý 22. listopadu se konalo slavnostní otevření projektu Digitální tabule odjezdů – Dělnický dům, který byl financován z participativního rozpočtu Dáme na vás. Ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna byly u Dělnického domu nainstalovány 2 digitální tabule, které cestujícím usnadňují orientaci v časech příjezdů či odjezdů autobusů a tramvají, a to v přestupním uzlu pro cesty do Juliánova, Líšně a na Vinohrady nebo z těchto lokalit směrem do centra.

Park na Moravském náměstí se otevírá lidem

Po osmiměsíční rekonstrukci je od 21. listopadu park na Moravském náměstí opět zpřístupněn veřejnosti. Nízké ploty budou ještě chvíli chránit čerstvě vysázené trvalkové záhony a trávníky, aby se ujaly a řádně zakořenily.