Přeskočit na obsah

Radní vybrali dodavatele projektové dokumentace k dostavbě fotbalového centra

15. prosince 2021

Fotbalové centrum Brno, které se nachází v Brněnských Ivanovicích, se dočká dostavby. Projektovou dokumentaci k ní připraví společnost Quality Group, s. r. o.

Nabídková cena za projektovou dokumentaci činí 379 000 Kč bez DPH. V rámci průzkumu trhu byly osloveny 3 firmy, nabídku podalo 9 uchazečů. Firma Quality Group, s. r. o., nabídla nejnižší cenu. 

Fotbalové centrum Brno tvoří nezbytnou složku pro přípravu talentované mládeže. Jeho dostavba je důležitá pro další rozvoj nejen mládežnického fotbalu v Brně. Velmi mě potěšilo, že se nám podařilo najít dodavatele, který připraví projektovou dokumentaci za velice výhodných podmínek. Ušetřené peníze mohou v budoucnu posloužit na podporu dalších projektů,“ uvedl radní pro oblast sportu Jaroslav Suchý.

Provozovatelem areálu je společnost STAREZ – SPORT, a. s. Areál Fotbalového centra Brno, který převzala 1. ledna 2020, je ideálním místem k fotbalovým tréninkům během podzimních, zimních a jarních měsíců, kdy se nedá trénovat na přírodní trávě.

Tiskové středisko MMBtel.: +420 542 172 162e-mail: tis@brno.cz

Nejnovější tiskové zprávy

Multifunkční halu má provozovat ARENA BRNO. Klíčové je nyní schválení veřejné podpory Evropskou komisí, koncesionář se může hledat později

Multifunkční halu u brněnského výstaviště bude provozovat městská společnost ARENA BRNO. Do koncesního řízení nepřišla žádná nabídka, musí tak být zrušeno a nové zatím vypsáno nebude. Rozhodla o tom dnes Rada města Brna.

Na magistrát dorazilo přes 500 žádostí o změnu stávajícího územního plánu

V rámci sběru požadavků na změny stávajícího územního plánu ve zjednodušeném režimu, který probíhal od 25. října do 16. listopadu, přišlo 459 podnětů. Nadto Odbor územního plánování a rozvoje řešil dalších 66 standardně podaných návrhů. Dnes se vyhodnocením zabývali brněnští radní, konečné slovo bude mít příští týden zastupitelstvo.

Czech Republic Travel Trade Day: Na 250 lidí z ČR i celého světa pracujících v cestovním ruchu se v dubnu sjede do Brna

Po Olomouci, Plzni nebo letošních Karlových Varech bude i Brno hostit Czech Republic Travel Trade Day, platformu pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími. Akci organizuje CzechTourism společně s Centrálou cestovního ruchu Jižní Morava a městem Brnem, což dnes schválením memoranda potvrdili brněnští radní.

Výzkum, inovace a evropské znalosti. Brno podpořilo projekt EULiST

Projekt EULiST spojuje univerzity, obce, společnosti a další partnery se zvláštním zaměřením na změnu klimatu a sociální soudržnost. Vysoké učení technické v Brně patří mezi vysoké školy, které jsou do tohoto programu zapojené. Vedení města dnes podpořilo projekt pomocí dopisu a deklaruje tak zájem seznámit se s jeho průběhem a výsledky.