Radní schválili zhotovitele, který opraví Valchařskou

  • 03. května 2017
  • 1 minuta čtení
(taz) – Radní v úterý schválili výběr zhotovitele veřejné zakázky Rekonstrukce ulice Valchařská. Jako nejvýhodnější byla vyhodnocena nabídka společnosti „Brno, Valchařská – FIRESTA + DS Brno“ s nabídkovou cenu 112 886 500 korun.

„Ulice Valchařská bude po dobu stavebních prací zcela uzavřena. Objízdné trasy jsou nyní připravovány a schvalovány jako součást projektu rekonstrukce. Omezení se dotkne linky 4, která bude nahrazena náhradní dopravou autobusy,“ upřesnil náměstek primátora města Brna pro oblasti investic Richard Mrázek.

Rekonstrukce ulice a sítí bude probíhat ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna (objekty tramvajové trati, úpravy trolejového vedení a světelné signalizační zařízení na Maloměřickém mostě) a Technickými sítěmi Brno (objekty veřejného osvětlení).

Stavební práce na Valchařské budou zahájeny letos na podzim a navážou na rekonstrukci křižovatky Karlova-Provazníkova, kde probíhají přípravy na stavbu velkého městského okruhu v této oblasti. Více informací o této stavbě najdete zde.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít