Pro žadatele o dotaci město pořádá seminář

  • 02. září 2021
  • 2 minuty čtení
(ral) - Zvelebit vnitroblok nebo uspořádat kulturní akci můžou občané i s podporou města, které pro tyto účely vypisuje dotace. S novinkami v dotačních programech a s procesem podání žádosti je seznámí semináře, které se odehrají v pondělí 6. září. Vstup na ně je volný, ale je nutné se předem přihlásit.

Termíny předkládání žádostí o dotace v kultuře a v oblasti ekodotací se přiblížily. Pro letošní rok jsou stanoveny dle jednotlivých programů, některé začaly od srpna, další od září. Jak odbor kultury, tak odbor životního prostředí si pro zájemce připravily vzdělávací semináře. O novinkách v kulturních dotacích se lidé dozví v pondělí 6. září od 15 hodin, seminář se uskuteční na Nové radnici v tzv. Podkově (při vstupu z Dominikánského náměstí je vchod po pravé straně). Školení je bezplatné, ale je kapacitně omezené (max. 30 osob). Svoji závaznou přihlášku na určitý termín školení zašlete na e-mail: majickova.veronika@brno.cz, a to nejpozději tři dny před konáním školení. Více informací najdete na webu dotace.brno.cz.

Pokud vás zajímá dotace na vylepšení vnitrobloku, přijďte v pondělí v 17 hodin do Primátorských salonků na Staré radnici. Na semináři se dozvíte, jaké novinky pro letošní rok tento dotační program přinesl a jak se podává žádost prostřednictvím programu GRANTYS. Okrajově bude zmíněn také dotační program Ekovýuka. Na konci bude čas na Vaše dotazy. Jelikož je prostor kapacitně omezen, účast je nutné předem potvrdit na e-mailu bartonkova.simona@brno.cz. Vše důležité shrnuje web ekodotace.brno.cz. 

Účastníci akce by na základě vládního nařízení měli splňovat jednu z podmínek bezinfekčnosti, tj. buď mít platný negativní test, nebo prodělanou nemoc covid-19 v posledních 180 dnech, nebo dokončené očkování před alespoň 14 dny.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít