Přeskočit na obsah

Přijďte fandit Kometě na Zelný trh

13. dubna 2017 1 minuta čtení
(ik) – Velkoplošné obrazovky začali stavět specialisté ve čtvrtek odpoledne na Zelném trhu. Diváci tak v následujících dnech mají šanci vychutnat v přímém přenosu zápasy o titul mistra hokejové extraligy i v centru města.

 První duel mezi Kometou a Libercem začne na ledě soupeře v pátek v 17.20, další bude na pořadu ve stejný čas v sobotu.

Odvety budou v úterý a ve středu v Brně s tím, že hokej budou moci lidé sledovat nejen přímo v DRFG Areně, ale i na obrazovkách na Zelném trhu.

„Utkání bude možné sledovat na dvou obrazovkách o rozměrech 7 x 4 metry. Ty budou umístěné v horní části Zelného trhu po stranách pódia, na kterém poběží doprovodný program. Přestávky budou vyplňovat koncerty, soutěže, kvízy a další zábavný program. První finálový zápas zpestří koncert skupiny Lidopop a domlouváme další akce,“ přiblížil podobu přímých finálových přenosů jejich pořadatel Pavel Bartošek z Tržnice Brno, která přenosy společně s HC Kometa Brno pořádá.

Dnes, na Zelený čtvrtek, bude Špilberk nasvícen zeleně. Pokud fanoušci Komety rozhodnou svými hlasy, pivovar Starobrno nasvítí v pátek tuto dominantu města modře.

Mohlo by vás dále zajímat

Nové wellness centrum na Kraví hoře. Foto: Marie Schmerková
Vyšel říjnový Brněnský metropolitan

Tento týden najdete ve svých schránkách aktuální Brněnský metropolitan. Dočtete se o nedávno dostavěném wellness centru na Kraví hoře i o novém způsobu třídění kovů do žlutých kontejnerů na plast. Do testovacího provozu vstoupila nová tramvajová trať do kampusu. A vodojemy na Žlutém kopci hlásí otevřeno, vstupenky jsou k mání i online.

Nejnovější články

Mezi občanské návrhy Dáme na vás už lidé rozdali tisíc lajků, zdroj: MMB
Mezi občanské návrhy Dáme na vás už lidé rozdali tisíc lajků

Kruhový objezd na přehradě, vteřinový odpočet u semaforů nebo třeba budování veřejných WC. Lidé už do tzv. občanských návrhů vložili přes osmdesát nápadů, jak zlepšit Brno. Vyjadřovat se k nim od první chvíle může i veřejnost. 

Zkušební provoz tramvajové tratě do kampusu. Foto: Marie Schmerková
První cestující pojedou tramvají do kampusu v prosinci

Přímé spojení centra s bohunickým kampusem, provoz MHD bez závislosti na aktuální dopravní situaci, snížení ekologické zátěže a větší komfort pro 40 tisíc cestujících denně. To vše přinese nová tramvajová trať do kampusu. První zkušební jízda se uskutečnila 15. září, první cestující se tudy svezou 10. prosince letošního roku.

Kampaň Brno narůžovo cílí na prevenci rakoviny prsu.
Brno narůžovo přináší prevenci rakoviny prsu do brněnských ulic

Růžovou barvu si vzaly za svou pravidelné říjnové akce spojené s osvětou týkající se rakoviny prsu a podpory onkologických pacientů. Akce probíhají po celém světě a Brno není výjimkou. Celý měsíc proto bude narůžovo.

Výstava ukazuje, jak by studenti využili část areálu Tepláren, foto: MMB
Výstava ukazuje, jak by studenti využili část areálu Tepláren

Co s průmyslovými budovami v mezidobí, kdy je přestanou využívat Teplárny Brno a než se území přebuduje na tzv. chytrou čtvrť Špitálka? Nad tím se zamýšleli studenti tří brněnských univerzit v soutěži MUNISS, kterou každoročně pořádá město. Jejich nápady teď prezentují výstavní panely v ulicích města.