Předprodej na MotoGP startuje v pátek

  • 23. listopadu 2017
  • 2 minuty čtení
(ral, gak) – V pátek se spustí předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2018. Fanoušci motorsportu si tak mohou lístky zakoupit ještě o týden dříve, než tomu bylo loni. Vstupenky budou k mání v informačním centru na Panenské 1 a samozřejmě online na stránkách www.gp.ticbrno.cz za výhodné vánoční ceny.

Vstupenky na přírodní tribuny, všechny sedadlové tribuny a tzv. Camp A na nadcházející ročník Velké ceny České republiky bude možné zakoupit od poledne pátku 24. listopadu. Samotná Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, o víkendu 3.–5. srpna 2018, a jejím organizátorem bude i letos Spolek pro GP ČR. 

„Letos spouštíme předprodej ještě o týden dříve než loni. Lidé tak budou moci zakoupenou vstupenku třeba darovat pod stromeček. Včasný předprodej je jedním z kroků, kterým chceme pro návštěvníky zajistit i při dalším ročníku brněnské Grand Prix České republiky kvalitní služby a jedinečnou atmosféru,“ řekl primátor města Brna Petr Vokřál.

Od pátku bude možné zakoupit lístky na přírodní tribuny Silver, které začínají na ceně 1490 Kč a opravňují ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu. V nabídce budou také vstupenky Gold, které za cenu do 1890 Kč umožňují volný pohyb po všech přírodních tribunách a průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Vstupenky na sedadlové tribuny, které zároveň umožňují pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách, se pohybují v cenách od 2490 Kč na celý závodní víkend. Tzv. Camp A vstupenky budou ke koupi za 3990 korun.

Vstupenky bude možno pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a samozřejmě online na stránkách www.gp.ticbrno.cz, další informace budou k nalezení tradičně na stránkách www.czechgp.com.

„Grand Prix České republiky patří, co se týče vstupného, dlouhodobě k levnějším velkým cenám v šampionátu. Při srovnání s geograficky i termínově nejbližšími závody, tedy Velkou cenou Německa na Sachsenringu a Velkou cenou Rakouska na RedBull Ringu, pak obdobné vstupenky vycházejí při brněnském závodu levněji,“ zhodnotil tajemník Spolku pro GP ČR Adam Svoboda.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít