Podchod pod hlavním nádražím zůstává po požáru neprůchodný - Tiskový servis

Podchod pod hlavním nádražím zůstává po požáru neprůchodný

V sobotu nad ránem vypukl v podchodu pod hlavním nádražím požár, u kterého zasahovaly jednotky integrovaného záchranného systému. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování ze strany hasičů a policie a značnému poškození elektroinstalace je tato spojnice mezi centrem města, nádražím a obchodním centrem Tesco zcela uzavřena.

Podchod pod hlavním nádražím zůstává po požáru neprůchodný.
Podchod pod hlavním nádražím zůstává po požáru neprůchodný.

Lidé, kteří se potřebují z centra dostat například na autobusové nádraží, mají využít obchozí trasu vedoucí pod viaduktem. Na vlakové nástupiště se cestující dostanou z budovy hlavního nádraží nebo průchodem vedoucím z parkoviště u OC Tesco (viz obrázek). Uzavřeny jsou i vstupy do podchodu z nástupišť MHD v přednádražním prostoru.

Jakmile bude šetření hasičů a policie u konce, vyhodnotí zástupci města a Brněnských komunikací rozsah škod. Teprve poté bude možné navrhnout řešení na jejich odstranění a zprůchodnění podchodu. V této chvíli však nelze odhadovat, kdy k tomu dojde.

Všechny prosíme o pochopení a trpělivost.


Fungující průchod k vlakovým nástupištím ze strany od OC Letmo.


Průchody u nástupišť MHD jsou také uzavřeny. 

 

Další články z rubriky

  • 24. dubna 2024 Doprava
    Čtverka se vrací do Maloměřic a Obřan

    Od soboty 27. dubna pojede tramvaj číslo čtyři v celé délce své trasy až do Maloměřic a Obřan. Stavbaři dokončili práce v této části Velkého městského okruhu Tomkovo náměstí. Rekonstrukcí...