Přeskočit na obsah

Oslavte konec prázdnin na Riviéře

14. srpna 2020

Letní prázdniny se blíží ke konci. Poslední srpnový víkend se na koupališti Riviéra uskuteční symbolické rozloučení s prázdninami s koncerty, tanečními vystoupeními a dalšími atrakcemi. Radní dnes na svém zasedání rozhodli, že ve dnech 29. a 30. srpna 2020 budou mít návštěvníci Riviéry zvýhodněné vstupné.

„Stejně jako v loňském roce se chceme s prázdninami společně rozloučit na Riviéře, která je pro pořádání těchto akcí ideální. Každý si jistě v programu najde to, co ho baví. Zároveň chceme, aby akce byla dostupná co největšímu počtu lidí. O posledním srpnovém víkendu tedy budou mít děti do 14 let vstup zdarma a ostatní zaplatí symbolických 50 Kč,“ popsal 1. náměstek primátorky Petr Hladík.

Akci pořádá městská společnost STAREZ-SPORT, která koupaliště Riviéra provozuje. „Rád bych poděkoval organizátorům, kteří připravili na Riviéře skvělou akci. Než se žáci vrátí do školních lavic, mohou si užít víkend plný zábavy. Věřím, že nám vyjde počasí a akce se podaří,“ doplnil radní pro oblast školství a sportu Jaroslav Suchý.

Veškeré informace najdete na webu www.rozloucenisprazdninami.cz.

Bc. Filip Poňuchálek
Tiskový mluvčí
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 162
mobil: +420 773 785 318
e-mail: ponuchalek.filip@brno.cz  
Nejnovější tiskové zprávy

Multifunkční halu má provozovat ARENA BRNO. Klíčové je nyní schválení veřejné podpory Evropskou komisí, koncesionář se může hledat později

Multifunkční halu u brněnského výstaviště bude provozovat městská společnost ARENA BRNO. Do koncesního řízení nepřišla žádná nabídka, musí tak být zrušeno a nové zatím vypsáno nebude. Rozhodla o tom dnes Rada města Brna.

Na magistrát dorazilo přes 500 žádostí o změnu stávajícího územního plánu

V rámci sběru požadavků na změny stávajícího územního plánu ve zjednodušeném režimu, který probíhal od 25. října do 16. listopadu, přišlo 459 podnětů. Nadto Odbor územního plánování a rozvoje řešil dalších 66 standardně podaných návrhů. Dnes se vyhodnocením zabývali brněnští radní, konečné slovo bude mít příští týden zastupitelstvo.

Czech Republic Travel Trade Day: Na 250 lidí z ČR i celého světa pracujících v cestovním ruchu se v dubnu sjede do Brna

Po Olomouci, Plzni nebo letošních Karlových Varech bude i Brno hostit Czech Republic Travel Trade Day, platformu pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími. Akci organizuje CzechTourism společně s Centrálou cestovního ruchu Jižní Morava a městem Brnem, což dnes schválením memoranda potvrdili brněnští radní.

Výzkum, inovace a evropské znalosti. Brno podpořilo projekt EULiST

Projekt EULiST spojuje univerzity, obce, společnosti a další partnery se zvláštním zaměřením na změnu klimatu a sociální soudržnost. Vysoké učení technické v Brně patří mezi vysoké školy, které jsou do tohoto programu zapojené. Vedení města dnes podpořilo projekt pomocí dopisu a deklaruje tak zájem seznámit se s jeho průběhem a výsledky.