Oslavte konec prázdnin na Riviéře

  • 14. srpna 2020
Letní prázdniny se blíží ke konci. Poslední srpnový víkend se na koupališti Riviéra uskuteční symbolické rozloučení s prázdninami s koncerty, tanečními vystoupeními a dalšími atrakcemi. Radní dnes na svém zasedání rozhodli, že ve dnech 29. a 30. srpna 2020 budou mít návštěvníci Riviéry zvýhodněné vstupné.

„Stejně jako v loňském roce se chceme s prázdninami společně rozloučit na Riviéře, která je pro pořádání těchto akcí ideální. Každý si jistě v programu najde to, co ho baví. Zároveň chceme, aby akce byla dostupná co největšímu počtu lidí. O posledním srpnovém víkendu tedy budou mít děti do 14 let vstup zdarma a ostatní zaplatí symbolických 50 Kč,“ popsal 1. náměstek primátorky Petr Hladík.

Akci pořádá městská společnost STAREZ-SPORT, která koupaliště Riviéra provozuje. „Rád bych poděkoval organizátorům, kteří připravili na Riviéře skvělou akci. Než se žáci vrátí do školních lavic, mohou si užít víkend plný zábavy. Věřím, že nám vyjde počasí a akce se podaří,“ doplnil radní pro oblast školství a sportu Jaroslav Suchý.

Veškeré informace najdete na webu www.rozloucenisprazdninami.cz.

Bc. Filip Poňuchálek
Tiskový mluvčí
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 162
mobil: +420 773 785 318
e-mail: ponuchalek.filip@brno.cz  
Nejnovější tiskové zprávy