Přeskočit na obsah

Od listopadu dojde k úpravě cen a služeb ve wellness na Městském plaveckém stadionu Lužánky

21. října 2020

Od 1. listopadu letošního roku dojde k úpravě systému vstupu do wellness a ceny vstupného do jeho privátní zóny na Městském plaveckém stadionu Lužánky. Rozšíří se také nabízené služby.

Wellness na Městském plaveckém stadionu Lužánky funguje od listopadu loňského roku. „Při navrhování změn jsme vycházeli z téměř roční zkušenosti s provozem, kde se ukázalo, že například výše doplatků za překročení času pobytu ve wellness nad 1,5 hodiny je minimální. Proto jsme se rozhodli tento příplatek zcela zrušit a zavést vstup do wellness jako časově neomezený,“ uvedl Jaroslav Suchý, radní pro oblast školství a sportu.

Současně dojde také ke snížení ceny vstupu do privátní VIP zóny wellness.  Místo nynějších 1000,- Kč nebo 1300,- Kč (podle vybraného času) od listopadu, resp. od znovuotevření s ohledem na vydaná vládní opatření v souvislosti s šířící se pandemií, návštěvníci této zóny zaplatí za rezervaci VIP zóny (privátní whirlpool a páry) na 1,5 hod. nově 700,- Kč nebo 1000,- Kč (podle vybraného času). „Navíc, pokud nebude VIP zóna obsazena, budou moci tuto zónu využít i návštěvníci wellness centra v ceně běžného vstupného, samozřejmě pouze do naplnění kapacity,“ upřesnil Jaroslav Suchý.

Poslední změnou, ke které od listopadu dojde, je vyhrazení sobotních časů pro děti. „Tato služba bude poskytována individuálně. To znamená, že pokud projeví zájem o saunování skupina s dětmi, obsluha v předem dohodnutém termínu a čase sníží teplotu finské sauny,“ dodal Jaroslav Suchý.

Z nabízených služeb pak budou nově k dispozici masáže a saunové ceremoniály.

Jana Vašíčková
Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 026
mobil: +420 602 770 466
e-mail: vasickova.jana@brno.cz


Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.