O pojmenování lodi mohou lidé rozhodnout až do konce dubna

  • 18. března 2020
Od začátku března probíhá anketa o novém pojmenování lodi postavené v letech 1954 až 1955 zaměstnanci brněnského dopravního podniku. Původní termín ukončení hlasování byl stanoven na 31. března, vzhledem k aktuální situaci se ale posouvá na 30. dubna. Zájemci mohou stále hlasovat online na brnoid.cz.

„Prodloužením ankety minimálně do konce dubna se snažíme vyjít vstříc lidem, kteří se hlasování chtějí zúčastnit, ale brání jim v tom současná bezpečnostní situace. I nadále platí možnost hlasovat s full účtem skrze Brno iD,“ vysvětlil náměstek primátorky Tomáš Koláčný.

Hlasovat v anketě o novém pojmenování znovuzprovozněné lodi Dallas bude možné do 30. dubna 2020 na webu Brno iD. Hlasovat mohou pouze lidé s plně ověřeným „full“ účtem. Po skončení karanténních opatření bude obnovena možnost hlasovat osobně na pobočkách Knihovny Jiřího Mahena a v informačním centru TIC Brno na Panenské. Ve všech případech se mohou do hlasování zapojit pouze lidé starší 15 let s trvalým pobytem v Brně. Vybírat mohou z možností: Bratislava, Morava, Moskva. Výsledky ankety budou závazné.

Nově pojmenovaná loď se do stávající flotily na Brněnské přehradě zařadí v průběhu letních měsíců letošního roku.

Mgr. Kateřina Gardoňová
Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 466
mob.: +420 602 595 170
e-mail: gardonova.katerina@brno.cz
Nejnovější tiskové zprávy