Nevíte, jak na žádosti o kulturní dotace? Přijďte na školení

  • 09. srpna 2021
  • 1 minuta čtení
(zob) – Datum předkládání žádostí o dotace v kultuře se přiblížil. Termín je pro letošní rok stanoven od 15. srpna do 30. září. Pro zájemce o dotaci si Odbor kultury připravil dva termíny školení k jejich podávání.

Brno vyhlašuje jako každý rok dotace v oblasti kultury. Dotační programy jsou rozděleny do 9 oblastí a žádat můžete jak na činnost organizace, tak i na konkrétní kulturní projekt pro rok 2022. Žádosti si připravíte online pomocí webové aplikace dotace-kultura.brno.cz. Vyplněnou žádost je nutné poté vytisknout a zaslat na Odbor kultury. Abyste při vyplňování netápali, připravili si pracovníci odboru školení, ve kterém přesně popíšou, jak postupovat. 

Školení k podávání žádostí bude probíhat ve dvou termínech: 30. srpna a 6. září vždy od 15:00 do 17:00 h. Uskuteční se v budově Magistrátu města Brna na Dominikánském náměstí v místnosti zvané Podkova. Vstup do ní najdete na nádvoří Nové radnice hned vpravo. 

Školení je bezplatné, ale je nutné se na ně přihlásit. Závazné přihlášky posílejte na e-mail majickova.veronika@brno.cz a budou akceptovány nejpozději tři dny před konáním školení. V případě, že budete zastupovat nějakou organizaci, prosím, uveďte do zprávy i název organizace/projektu. 

Další informace najdete na zde.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít