Návrh územního plánu jede do městských částí

  • 08. června 2020
  • 1 minuta čtení
(fpo) - S návrhem nového územního plánu vyráží zástupci vedení města, Kanceláře architekta města a Odboru územního plánování a rozvoje do městských částí. Hlavním cílem je seznámit veřejnost s návrhem tohoto strategického dokumentu ještě před jeho veřejným projednáním. Zájemci se mohou přijít zeptat například na to, jak se promění blízké ulice nebo kde se počítá s novou výstavbou.

Celkem připravili organizátoři čtyři setkání, která vždy začínají v 18 hodin. Do kulturního domu Rubín se mohou lidé přijít na plán zeptat v úterý 9. června. O dva dny později proběhne setkání ve středisku Omega na Musilově. Na brněnské hvězdárně se zájemci sejdou 16. června (přenos bude i online na facebooku KAM) a 18. června zakončí KAM se zástupci města prezentace v Dělnickém domě na ulici Jamborova. Na setkání je nutná registrace na webu KAM.

Původně se setkání měla odehrát v dubnu, ale byla odvolána kvůli nouzovému stavu. Z tohoto důvodu již KAM uspořádala dvě online představení návrhu územního plánu. Při nich bylo odpovězeno na dvě stovky dotazů.  

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít