Přeskočit na obsah

Na základní škole Plovdivská budou nové rozvody

03. června 2020
Rada města Brna dnes schválila zhotovitele na opravu vnitřních rozvodů kanalizace, vody a topení na základní a mateřské škole Plovdivská. Hodnoticí komise doporučila zadavateli vybrat nabídku Pavla Čepka, který nabídl nejnižší cenu.

Vnitřní rozvody kanalizace, ústředního topení a vody v bloku B Waldorfské základní a mateřské školy jsou v havarijním stavu. S pracemi se začne 15. července a hotovo by mělo být do konce září letošního roku. „Výměna potrubí bude probíhat v bloku B, kde má zázemí Středisko volného času Lužánky, konkrétně pracoviště Lata. Stavební práce tedy nijak nenaruší chod základní ani mateřské školy,“ nastínil průběh oprav radní pro oblast školství a sportu Jaroslav Suchý.

Cena vybrané nabídky je 782.501,44,- Kč včetně DPH.

Jana Vašíčková
Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 026
mobil: +420 602 770 466
e-mail: vasickova.jana@brno.cz
Nejnovější tiskové zprávy

Kundera má místo na čestném pohřebišti jisté, rozhodli dnes radní. Jeho odkaz město podpoří i finančně

Ode dneška je oficiálně dáno, čí jméno se objeví na náhrobku na posledním volném místě v čestném kruhu na Ústředním hřbitově. Radní schválili, aby sem byly uloženy ostatky brněnského rodáka Milana Kundery. Zároveň doporučili zastupitelům schválit dotaci na především kulturní a vzdělávací aktivity Knihovny Milana Kundery.

Desítka projektů Brněnské metropolitní oblasti zaměřených na cestovní ruch a revitalizaci veřejného prostoru získala podporu

Do rozvoje Brněnské metropolitní oblasti bude investováno dalších 303 milionů korun prostřednictvím nástroje integrovaných územních investic. Řídicí výbor složený z představitelů města, Jihomoravského kraje a zapojených obcí schválil desítku nových projektů, které se zaměřují na oblast cestovního ruchu a revitalizaci veřejného prostoru. Nositelé těchto projektů nyní mohou podat žádost o dotaci.

Startuje kampaň „Brno hrdým partnerem sociálních neziskovek“ – Pečujeme o vás společně

Kampaň „Brno hrdým partnerem sociálních neziskovek“ odstartuje křtem galerijní tramvaje už 3. října. Neděje se to jen tak – akce je součástí 15. Týdne sociálních služeb v ČR. Celá kampaň bude informovat o všech oblastech, kterým se sociální neziskovky v Brně věnují. Součástí bude i prezentace jednotlivých organizací.

Zhotovitel úprav Sálu Břetislava Bakaly je vybrán, práce na nové scéně Divadla Bolka Polívky potrvají 16 týdnů

Stavební úpravy a instalaci divadelních technologií v Sále Břetislava Bakaly, kde má od jara hrát Divadlo Bolka Polívky, provede firma GRADOIR, a to za cenu 9 806 902 korun bez DPH. Rozhodli o tom dnes brněnští radní.