Přeskočit na obsah

Na základní škole Plovdivská budou nové rozvody

03. června 2020

Rada města Brna dnes schválila zhotovitele na opravu vnitřních rozvodů kanalizace, vody a topení na základní a mateřské škole Plovdivská. Hodnoticí komise doporučila zadavateli vybrat nabídku Pavla Čepka, který nabídl nejnižší cenu.

Vnitřní rozvody kanalizace, ústředního topení a vody v bloku B Waldorfské základní a mateřské školy jsou v havarijním stavu. S pracemi se začne 15. července a hotovo by mělo být do konce září letošního roku. „Výměna potrubí bude probíhat v bloku B, kde má zázemí Středisko volného času Lužánky, konkrétně pracoviště Lata. Stavební práce tedy nijak nenaruší chod základní ani mateřské školy,“ nastínil průběh oprav radní pro oblast školství a sportu Jaroslav Suchý.

Cena vybrané nabídky je 782.501,44,- Kč včetně DPH.

Jana Vašíčková
Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 026
mobil: +420 602 770 466
e-mail: vasickova.jana@brno.cz
Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.