Na nákup nejlevnějších vstupenek na MotoGP zbývá necelý týden

  • 28. ledna 2020
  • 2 minuty čtení
(mad) – Už jen necelý týden mají fanoušci silných strojů, aby si pořídili vstupenky na letošní ročník Grand Prix České republiky za nejlepší ceny. Nejvýhodnější nabídka totiž platí pouze do konce ledna. Vstupenky jsou nyní k dostání o 35 % levněji než na místě během konání závodu.

Kromě kategorie SILVER (1 790 Kč) a GOLD (2 290 Kč) na přírodní tribuny jsou v prodeji také vstupenky na tribuny sedadlové. Všechny vstupenky na ně fungují na principu místenky. Jejich držitelé se mohou pohybovat volně po areálu a navštívit i kteroukoliv přírodní tribunu. K dispozici je opět i vstupenka SENIOR, která divákům narozeným do roku 1953 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za 600 Kč. Na tribuně A znovu vyroste také motorkářský kemp. Jeho kapacita je ale velmi omezená.

Náročným návštěvníkům jsou určeny speciální vstupenky T4 PLUS a T4 ULTRA. T4 PLUS nabízí kromě místa na tribuně T4 a volného pohybu po areálu i zázemí stanu s rychlým občerstvením přímo vedle tribuny. T4 ULTRA pak přidává ještě parkovací místo v docházkové vzdálenosti od tribuny T4 a možnost návštěvy paddocku v průběhu závodního víkendu. Kombinací jejich možností je pak T2 Premium, která nabízí občerstvení a zázemí stanu přímo v prostoru cílové rovinky, možnost pohybu po všech přírodních tribunách, výhled z tribuny T2 nebo šanci navštívit paddock.

Velká cena se v Brně pojede již tradičně na začátku srpna, od 7. do 9. Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC Brno na Panenské 1 nebo online, další informace jsou k nalezení zde.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít