Přeskočit na obsah

Na nákup nejlevnějších vstupenek na MotoGP zbývá necelý týden

28. ledna 2020 2 minuty čtení
(mad) – Už jen necelý týden mají fanoušci silných strojů, aby si pořídili vstupenky na letošní ročník Grand Prix České republiky za nejlepší ceny. Nejvýhodnější nabídka totiž platí pouze do konce ledna. Vstupenky jsou nyní k dostání o 35 % levněji než na místě během konání závodu.

Kromě kategorie SILVER (1 790 Kč) a GOLD (2 290 Kč) na přírodní tribuny jsou v prodeji také vstupenky na tribuny sedadlové. Všechny vstupenky na ně fungují na principu místenky. Jejich držitelé se mohou pohybovat volně po areálu a navštívit i kteroukoliv přírodní tribunu. K dispozici je opět i vstupenka SENIOR, která divákům narozeným do roku 1953 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za 600 Kč. Na tribuně A znovu vyroste také motorkářský kemp. Jeho kapacita je ale velmi omezená.

Náročným návštěvníkům jsou určeny speciální vstupenky T4 PLUS a T4 ULTRA. T4 PLUS nabízí kromě místa na tribuně T4 a volného pohybu po areálu i zázemí stanu s rychlým občerstvením přímo vedle tribuny. T4 ULTRA pak přidává ještě parkovací místo v docházkové vzdálenosti od tribuny T4 a možnost návštěvy paddocku v průběhu závodního víkendu. Kombinací jejich možností je pak T2 Premium, která nabízí občerstvení a zázemí stanu přímo v prostoru cílové rovinky, možnost pohybu po všech přírodních tribunách, výhled z tribuny T2 nebo šanci navštívit paddock.

Velká cena se v Brně pojede již tradičně na začátku srpna, od 7. do 9. Vstupenky je možné pořídit v informačním centru TIC Brno na Panenské 1 nebo online, další informace jsou k nalezení zde.

Mohlo by vás dále zajímat

Nové wellness centrum na Kraví hoře. Foto: Marie Schmerková
Vyšel říjnový Brněnský metropolitan

Tento týden najdete ve svých schránkách aktuální Brněnský metropolitan. Dočtete se o nedávno dostavěném wellness centru na Kraví hoře i o novém způsobu třídění kovů do žlutých kontejnerů na plast. Do testovacího provozu vstoupila nová tramvajová trať do kampusu. A vodojemy na Žlutém kopci hlásí otevřeno, vstupenky jsou k mání i online.

Nejnovější články

Bývalá mateřská škola na Bieblově míří do dražby
Bývalá mateřská škola na Bieblově míří do dražby. Zájemci si místo prohlédnou 5. října

Do veřejné dobrovolné dražby míří další nevyužívaný objekt, a to na ulici Bieblova. Je jím bývalá mateřská škola s pozemkem. Společnost CD CENTRUM COMS, která má dražbu na starosti, naplánovala na 5. října 2022 prohlídku objektu a dotčených pozemků.

Noc vědců
O víkendu bude rušno na divadelních scénách, ve vědeckých laboratořích i na sportovištích

Sport, móda, kultura, tradice, to vše najdete zabalené v jednom víkendu – v tom, který právě přichází. Láká vás proniknout do útrob divadla – nevynechejte 30 let CEDu. Podstatu a tajemství všech pěti lidských smyslů můžete odhalit při Noci vědců. Hodová zábava roztančí Novou Zbrojovku a sportovní fanoušci by neměli vynechat 5. kolo Českého poháru basketbalu na vozíku.

Ve dvou brněnských obvodech lidé zvolí své senátory
Ve dvou brněnských obvodech lidé zvolí své senátory

Druhé kolo senátních voleb se uskuteční v pátek 30. září a 1. října 2022. V Brně se to týká dvou volebních obvodů, a to č. 55 a 58.

Volební místnosti se otevřou v pátek ve 14 hodin, odevzdat hlas mohou oprávnění voliči do 22 hodin. V sobotu bude hlasování probíhat od 8 do 14 hodin.

V oblasti u výškových budov na Šumavské vznikne 613 nových parkovacích míst. Vizualizace: Atelier Kristen
Město zná zhotovitele parkovacího domu na Šumavské

Parkoviště, parkovací dům i vodní prvek u výškových budov na Šumavské postaví společnost STRABAG. Brněnští radní ji vybrali na posledním zasedání jako zhotovitele projektu na tzv. Akademickém náměstí. Na stavební práce má 14 měsíců.