Město otevírá tělocvičnu Anthropos

  • 03. června 2020
Město Brno má zájem na zajištění chodu sportovišť a na jejich rozšiřování. Rada dnes schválila ceník vstupného do tělocvičny ve Sportovně rekreačním areálu Anthropos. Chod původně chátrající armádní tělocvičny, kterou Brno odkoupilo, je letos znovu obnoven, a tělocvična je tak k dispozici sportovcům a veřejnosti.

„V situaci, která nastala s probíhající pandemií onemocnění COVID-19 a přijatými opatřeními vlády a ministerstva zdravotnictví dotýkajícími se chodu sportovišť, máme zájem na poskytování a rozšiřování nabídky sportovišť veřejnosti v Brně. V plánu je vytvoření mobilního veřejně přístupného sportoviště nebo uspořádání sportovních aktivit i mimo sportovní provozovny,“ uvedl radní města Brna Jaroslav Suchý.

Ceník tělocvičny Anthropos, kterou provozuje městská společnost STAREZ - SPORT, a. s. na Pisárecké 7, činí v sezóně 2020 a 2021 s hygienickým zázemím v létě 340 korun vždy za hodinu v dopoledním bloku a 540 korun v odpoledním bloku, v zimě je to v dopoledním bloku do 15 hodin 400 korun a pak 600 korun do 21 hodin. Při dlouhodobém pronájmu je poskytnuta sleva 30 korun. Areál je možné pronajmout také celodenně.

Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 162
e-mail: tis@brno.cz


Nejnovější tiskové zprávy