Méně odpadu, více jídla, pití a zábavy. Koupaliště Riviéra otevírá

  • 22. června 2020
  • 2 minuty čtení
(mesz) - Koupaliště Riviéra dnes otevírá své brány. Letní radovánky zde návštěvníkům zpříjemní nové budovy s vylepšenou nabídkou občerstvení a nápoji podávanými v ekologických kelímcích nebo animační programy pro děti i dospělé.

Odpadkové koše na koupališti už nebudou přetékat použitými plastovými kelímky. Krokem vpřed je používání vratných kelímků v celém areálu Riviéry. Hlavní důvod pro jejich zavedení je eliminace zbytečného plastu, zároveň se ale ušetří také za svoz odpadu. 

V nových budovách se mohou návštěvníci občerstvit, nabídka jídla a nápojů je širší než doposud. K dispozici je mimo jiné pec na pizzu nebo univerzální pípa, takže bude možné střídat různé druhy piva. Přibude zde také infocentrum, možnost koupit nebo dobít čipy a zakoupit plavecké pomůcky.  

Pro sportovní nadšence budou v průběhu sezóny na koupališti Riviéra připravena různá zábavná vyžití, například animační programy pro děti i dospělé, tradiční příměstské tábory či nově beachvolejbalové turnaje profesionálních hráčů volejbalového klubu Šelmy Brno. 

„Dneškem skončí jakákoliv omezení počtu návštěvníků, řídíme se tedy hygienou schválenou kapacitou našeho areálu dle vyhlášky,“ vysvětluje Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ – SPORT, která areál provozuje. „Některá omezení však nadále zůstávají v platnosti a návštěvníkům bohužel kvůli zamezení tvorby velkých řad u pokladen nebudeme moci nabídnout výhodné dopolední vstupné. Oblíbená akce tak bude k dispozici pouze návštěvníkům platícím čipovými hodinkami,“ dodává Mikš.

Více informací naleznete zde.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít