Martin Havlát se loučí s kariérou v Brně, kde s hokejem začínal

  • 08. srpna 2017
  • 2 minuty čtení
(ik) – Útočník Martin Havlát se ve středu v DRFG Areně rozloučí s hokejovou profesionální kariérou. V Brně, kde s hokejem začínal. Se špičkovým hokejem skončil začátkem roku v NHL.

U jeho loučení s profesionální kariérou budou také hráči mistrovské Komety, jeho bývalí spoluhráči z NHL i národního týmu.

Zápas Havlát Team vs. Kometa začne 18.30. Je beznadějně vyprodaný. Ale na dopolední program v brněnské hale je vstupné zdarma.

HAVLÁT TEAM má nastoupit v tomto složení: Martin Havlát, Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Marián Hossa, Tomáš Hertl, Michael Frolík, Martin Erat, Jakub Voráček, Radim Vrbata, Marek Židlický, Zdeno Chára, Zbyněk Michálek, Michal Kempný, Ondřej Pavelec, Petr Čech.

„Všechny kluky, kteří přijedou, znám. Máme dobré vztahy. S většinou jsem hrál nebo s nimi trávil čas ať už na ledě, nebo mimo něj. Samozřejmě bychom mohli z mých bývalých spoluhráčů poskládat ještě jeden tým, ale to nejde. Ne všichni jsou v situaci, kdy mohou přijet. Ale většinu těch nejbližších tady budu mít,“ uvedl Havlát.

Celá akce bude podle mluvčího Komety Michala Chylíka charitativní. Výtěžek ze vstupného exhibičního utkání bude směřovat na Nadační fond KOMETA a na rozvoj brněnské hokejové mládeže.

Program středeční exhibice

Otevření DRFG Areny 10 hodin
Autogramiáda hráčů Komety 10.30
Trénink Komety 12 hodin
Doprovodný program 15.30
Havlát Team vs. Kometa 18.30Dočtete se v Metropolitanu

  • Kateřina Liďáková. Foto: Marek Malůšek
    Kam jdeš, divadlo? Do Brna

    Kateřina Liďáková, od roku 2022 členka činohry Národního divadla Brno, strávila šestnáct let na prknech Městského divadla Zlín, kde také jako ředitel, dramaturg, herec i autor působil její manžel a...

Nenechte si ujít