Lidé mohou v úterý diskutovat o strategii Brna

  • 24. července 2017
  • 1 minuta čtení
 

VIDEO (ik) - Odpoledne se strategií je na pořadu v úterý 25. července od 15.30 do 18.30 na Jakubském náměstí. 

„Využijte možnost a sdělte nám osobně svůj názor na navrženou strategickou vizi #brno2050,“ zdůraznil náměstek primátora zodpovědný za oblast Smart City Jaroslav Kacer.

Součástí akce bude zábavný program v podobě fotokoutku s tématem strategie #brno2050. „Přijďte se vyfotit do našeho fotokoutku a i touto cestou zanechte vzkaz pro Brno budoucnosti! Odneste si památku na příjemné odpoledne, strávené na oblíbeném místě v centru Brna,“ dodal Jaroslav Kacer, který se akce zúčastní od 17.30 do 18.30.

Nová strategie se bude skládat ze tří částí.

Vize do roku 2050, kterou nyní spolu s vámi připravuje Kancelář pro oblast Smart City magistrátu.  V ní budou definovány nejdůležitější hodnoty a cíle pro dlouhodobý rozvoj města. Na ni bude navazovat stanovení konkrétních priorit a témat, které by Brno mělo řešit do roku 2025.Pro nejbližší časový úsek – do roku 2020 pak odborníci sestaví první akční plán, který bude obsahovat konkrétní jednotlivé aktivity a projekty.

Tyto tři části bude spolu s veřejností postupně připravovat Kancelář pro oblast Smart City až do podzimu 2018. A pak bude následovat realizace.

Více informací najdete na www.brno2050.cz.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít