Přeskočit na obsah

Kontaktní centrum Zvonařka se na dva dny uzavře

29. ledna 2020

Ve dnech 6.–7. 2. 2020 bude z technických důvodů uzavřeno kontaktní centrum Zvonařka 5 i infolinka. Po tyto dva dny bude možné zaslat dotazy pouze prostřednictvím Facebooku Parkování v Brně nebo e-mailu parkovanivbrne@brno.cz.

V příštím týdnu bude možné vyřídit parkovací oprávnění fyzicky na kontaktním pracovišti pouze od pondělí do středy. Otevírací doba v tyto dny je:

Pondělí    9:00–17:30
Úterý       8:00–12:00
Středa     9:00–17:30

Všechny informace o parkování najdou lidé na www.parkovanivbrne.cz.

Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 162
e-mail: tis@brno.cz


Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.