Doprovodný program GP: autogramiáda i exhibice na přehradě

  • 01. srpna 2017
  • 1 minuta čtení
(ik) – Na Masarykově okruhu vrcholí závěrečné přípravy na motocyklovou GP. Technici provádějí poslední úpravy trati a dokončují zázemí pro diváky. Přijíždějí mechanici týmů a postupně dorazí i závodníci. Rozjíždí se také doprovodný program.

Pro fanoušky je ve středu připravena autogramiáda. Bude od 17.30 v Galerii Vaňkovka a představí se při ní čeští zástupci v seriálu mistrovství světa Karel Abraham, Jakub Kornfeil a Karel Hanika.

Ve čtvrtek od 11 do 13 hodin se na Brněnské přehradě uskuteční JetSurf exhibice motocyklových závodníků. Jezdit po hladině budou na lehkých prknech s výkonnými spalovacími motory od brněnského výrobce. Surfová prkna byla vyvinuta v Brně a získávají mezi vyznavači extrémních sportů stále větší oblibu.

Startovat budou Jonas Folger, Karel Abraham, Franco Morbidelli, Thomas Lüthi, Mattia Pasini, Enea Bastianini a Jakub Kornfeil. Vyrážet budou z Rakovecké zátoky. „Trať na vodní hladině bude mít tvar Masarykova okruhu,“ uvedl Petr Boháč, mluvčí Automotodromu Brno. 

Informace o příjezdových trasách na okruh i zbývajících volných vstupenkách na GP ČR pořádanou od 4. do 6. srpna najdete i na webu pořadatele zde.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít