Doprava v Brně: začnou výluky na Valchařské a na Staré dálnici přibude semafor - Tiskový servis

Doprava v Brně: začnou výluky na Valchařské a na Staré dálnici přibude semafor

  • 09. září 2017
  • 1 minuta čtení

(taz) Poté, co byly ukončeny stavební práce v křižovatce ulic Karlova/Provazníkova, začne nyní již dříve avizovaná celková rekonstrukce ulice Valchařská. Práce potrvají 14 měsíců. Výluka tramvajové linky číslo 4 začne v pondělí 11. září 2017, kdy si stavební firma převezme staveniště.

Realizace stavebních prací začne nejdříve 14. září 2017, stejně jako dopravní omezení. Podrobnější informace naleznete na webu www.kopemezabrno.cz na stránce věnované této rozsáhlé rekonstrukci.

Výluka DPMB na Valchařské

V příštím týdnu začne také další stavba menšího rozsahu, která ovlivní dopravu v Brně. Křižovatka Staré dálnice (III/3844) a silnic Kohoutovická – Žebětínská (III/3842), kde docházelo k častým dopravním nehodám, bude nově řízena semafory. V následujících dnech tam proto začnou potřebné úpravy.

Od pondělí 11. září musí řidiči počítat s dočasným omezením provozu na Staré dálnici, kde bude ve středovém pásu probíhat montáž kabelů. Další stavební práce a výraznější omezení provozu začnou o týden později, tedy od 18. září. Podrobnosti o dopravních omezeních budou zveřejněna v týdnu od 11. září. Další informace se také dozvíte na webu www.kopemezabrno.cz

Další články z rubriky