Do MotoGP zbývá měsíc - Tiskový servis

Do MotoGP zbývá měsíc

  • 04. července 2017
  • 2 minuty čtení

(gak) – Už za měsíc se do Brna sjedou příznivci silných motorek, aby zde podpořili své oblíbené jezdce na mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Brněnská Velká cena se letos pojede v novém termínu, a to už o víkendu 4. – 6. srpna na Masarykově okruhu. Vstupenky lze do poloviny července zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, zahájil prodej vstupenek na letošní ročník už před Vánoci. Aktuálně jsou některé speciální vstupenky vyprodány – například takzvané kempenky, novinkové vstupenky VIP Start či Pitwalk/Paddock. 

Zájemci si mohou koupit vstupenky na všechny sedadlové tribuny, které stojí od tří tisíc v závislosti na poloze. K dispozici jsou také lístky Silver, které opravňují ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, a vstupenky Gold. Ty umožňují volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Vstupenky začínají na ceně 1700 korun, v další vlně a při nákupu na místě se prodraží o šest set korun. 

„Všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit až s 25 % zvýhodněním. Tato možnost však potrvá jen do 15. července,“ uvedl Adam Svoboda ze Spolku pro GP ČR Brno. 

Zájemci si mohou vstupenky koupit prostřednictvím Turistického informačního centra Brno, buď v jeho informačním centru na Panenské 1 nebo online na stránkách gp.ticbrno.cz

Další články z rubriky