Přeskočit na obsah

Divadlo Radost hledá ředitele/ku

29. ledna 2020

Divadlo Radost bude mít ve svém čele nového ředitele či ředitelku. Brněnští radní dnes vyhlásili na tuto pozici výběrové řízení. Zájemci se mohou hlásit do 29. února.

Po uchazeči o pozici funkce ředitele/ředitelky Divadla Radost je požadováno magisterské vzdělání, minimálně 5 let praxe ve vedoucí funkci, znalost základních principů fungování příspěvkové organizace a další předpoklady. Jeho úkolem je také doručit koncepci divadla v období let 2020 až 2025. Veškeré náležitosti přihlášky naleznou zájemci v inzerátu, který bude nejpozději zítra zveřejněn na webu www.brno.cz v sekci Občan -> Volná místa a výběrová řízení.

„Přihlášky budou přijímány do 29. února 2020. V návaznosti na výsledek výběrového řízení bude stávající ředitel odvolán, nebo potvrzen ve funkci,“ uvedl radní pro oblast kultury Marek Fišer.

Mgr. Kateřina Gardoňová
Tiskové středisko
Magistrát města Brna
tel.: +420 542 172 466
mob.: +420 602 595 170
e-mail: gardonova.katerina@brno.cz
Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.