Divadlo Bolka Polívky se v létě přesune na Biskupský dvůr

  • 17. května 2017
  • 1 minuta čtení
(java) - Druhý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky se odehraje na Biskupském dvoře Moravského zemského muzea od 21. července do 23. srpna.

Letos je připraveno 28 představení.  Program zahájí nejnovější představení Bolka Polívky Šašek a syn. Novinkou je účast Losers Cirque Company, která ze svého repertoáru představí dva novocirkusové projekty – The Loser(s) a Wall(s) & Handbags.

„Divadelní inscenace pod širým nebem doplní také hudební večer kapely slovenského jazzového a bluesového zpěváka Petera Lipy, během kterého zazní písně z alba Lipa zpívá Lasicu,“ uvedl ředitel divadla Ondřej Chalupský.

Programová nabídka je pestrá. Kromě představení uváděných v Divadle Bolka Polívky jsou na programu také inscenace Studia Dva, Činoherního studia Bouře, Divadla Palace, Divadla Komediograf, SergeArt a Štúdia L+S.

Představení Letní scény budou začínat ve 20 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji Divadla Bolka Polívky od 17. května od 10 hodin. Podrobný program Letní scény najdete zde http://www.divadlobolkapolivky.cz/program.html.

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít