Přeskočit na obsah

Dalších 9 uživatelů městského e-shopu Brno iD získalo roční šalinkartu zdarma

20. dubna 2022

Všichni, kdo měli nebo si do 18. dubna letošního roku zřídili plnou registraci na městském účtu Brno iD, se mohli v rámci tradiční velikonoční akce přihlásit do losování o roční šalinkarty. Jejich poskytnutí ve formě daru v celkové hodnotě 29 075 Kč dnes schválila Rada města Brna.

„Podobnou akci, při níž jsou obdarováni uživatelé s plnou registrací, organizujeme dvakrát ročně. Jejím cílem je propagace brněnského e-shopu Brno iD i udržování vztahů s jeho stávajícími zákazníky,“ připomněla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

„Letošní velikonoční akce se zúčastnilo rekordních 13 629 držitelů ověřeného účtu Brno iD Full,“ konstatoval 2. náměstek primátorky Tomáš Koláčný a dodal „Výherci roční šalinkarty se losovali ve třech kategoriích: děti, žáci a studenti, dále pak lidé pobírající důchod a ostatní uživatelé portálu, přičemž z každé z nich byly náhodně vylosovány 3 osoby. Celková hodnota daru města je 29 075 korun.“

Počet uživatelů Brno iD se blíží hranici 300 000, z toho je více než 206 000 ověřených „full“ účtů. Aktuálně nabízí 12 modulů, další 2 (ankety a propagační akce) využívá města Brno nárazově.

Tiskové středisko MMB
tel.: +420 542 172 162
e-mail: tis@brno.cz

Nejnovější tiskové zprávy

Participativní rozpočet zná letošní vítězné projekty

Občané Brna rozhodli o vítězných projektech participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování skončilo 30. listopadu. Letošního ročníku se zúčastnilo 13 123 hlasujících, kteří vybrali následující projekty.

Brno pokračuje v opravě sběrných středisek odpadů

Město stále opravuje sběrná střediska odpadů. V příštím roce se bude pokračovat v pracích na čtyřech z nich. Radní dnes schválili dodatek smlouvy se společností SAKO Brno na tyto akce.

První vlak přijede z Vídně do Brna 11. prosince hodinu před půlnocí. Na letiště Schwechat pak vyrazí na pravidelné lince hned druhý den ráno

Smlouvu na zajištění přímého železničního spojení Brna a mezinárodního letiště Vídeň – Schwechat dnes schválili brněnští radní. První vlak v závazku takzvané veřejné služby vyrazí z Vídně v neděli 11. prosince ve 21.15 hodin. Z Brna pak pojede poprvé opačným směrem hned druhý den ve 3.48 hodin. Na provoz pravidelné linky zajišťující dopravní obslužnost bude město poskytovat dopravci, společnosti RegioJet, a. s., kompenzace.

Mimosoudní narovnání uzavře spor kvůli přednádražnímu prostoru

Dohodu o narovnání mezi městem a společností KVINT dnes schválili brněnští radní. Spor ohledně bezdůvodného obohacení se tak vyřeší mimosoudně a v oblasti bude možné provést rekultivaci území v rámci výstavby polyfunkčního komplexu Dornych.