CzechGP se blíží: autogramiáda i JetSurfy

  • 31. července 2018
  • 1 minuta čtení
(gak) - Na Masarykově okruhu vrcholí závěrečné přípravy na motocyklovou Velkou cenu, která se jede tento víkend. Technici provádějí poslední úpravy trati, postupně přijíždějí závodní týmy. Pro fanoušky je připraven také doprovodný program, kde se mohou setkat se svými oblíbenými jezdci.

Ve čtvrtek 2. srpna se budou závodníci prohánět na JetSurfech po Horním rybníce v Popůvkách. JetSurfy jsou surfová prkna se zabudovaným motorem. Mezi 12 a 13 hodinou budou moci zájemci sledovat počínání Johanna Zarca (MotoGP), Karla Abrahama (MotoGP), Joana Mira (Moto2), Fabia Quartarara (Moto2), Marcela Schrottera (Moto2), Jakuba Kornfeila (Moto3) a Johna McPheeho (Moto3).

Od 18 hodin se závodníci zúčastní také tradiční autogramiády v Galerii Vaňkovka. Podepisovat se budou čeští závodníci Karel Abraham (MotoGP), Jakub Kornfeil (Moto3), Filip Salač (divoká karta Moto3), které doplní Marco Bezzecchi (Moto3) a Sheridan Morais (divoká karta Moto2).

Brněnská Grand Prix České republiky se na Masarykově okruhu pojede o víkendu od 3. do 5. srpna. Více informací na http://www.czechgp.com

Dočtete se v Metropolitanu

Nenechte si ujít